Essay Center ve Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti:

Essay center olarak 2010 ların başından beri, ilk ve son amacımız müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermektir.

Ama bizim açımızdan müşteri memnuniyeti ne demek?

Bu soruya cevap vermekte fayda var!

  1. Kalite: sunduğumuz Hizmetlerin kalitesi bizim için çok önemlidir. Yazdığımız essayler, içerikler ve Metinler usulüne uygun yazılıyor.
  2. Zamanında teslim: her seferinde zamanında siparişleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle çalıştığınızda larınız hakkında endişelenmenize gerek yok!
  3. Bütçe dostluğu: essay center olarak, her bütçe için çözümlerimiz var! Siz ücret konusunda endişelenmeyin; elimizden geldikçe sizlere yardımcı oluruz.
  4. Essay center ve müşteri arasındaki bağ, sadece sıradan müşteri-şirket ilişkisi değildir. Sizin en iyi sonuç elde etmeniz için elimizden gelen tüm fedakarlıkları yapmaya hazırız.
  5. Essay center da müşteri memnuniyeti demek, kaliteli yazılar, zamanında teslim, uygun fiyatlar ve fedakarlık demektir.

Mutlu ve gururluyuz ki bu 8 sene boyunca, müşteri memnuniyetimiz onda 9.6 yani her 100 kişiden 96’si bizim hizmetlerimizden memnun kalarak ayrılmıştır.

Bu başarı ekibimizin 7/24 çabaları ve fedakarlıkları sonucu elde edilmiştir.

Sizin destekleriniz ve elbette siparişleriniz ile, essay centerin 8 sene değil 80 sene bu hizmetlerini başarılı bir şekilde devam etmesini diliyoruz.

İNGİLİZCE BİZİM İŞİMİZ.

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb