Essay Yazma : Atılım Üniversitesi

Atılım Üniversitesi öğrencilerine Essay Yazma, Essay Kontrol, Rewrite(Paraphrasing), Benzerlik İndeksi Düşürme(İntihal Oranı Düşürme) ve Editörlük gibi hizmetler sunmaktayız. Essay ve İngilizce konusunda yıllardır tecrübeliyiz ve sunduğumuz hizmetten memnun kalacaksınız.

Bizimle iletişime geçtiğinizde, fiyatlarımızdan şaşıracaksınız ve hizmeti aldığınızda da kalite sizi memnun edecek.

Kısacası İNGİLİZCE BİZİM İŞİMİZ!

Atılım Üniversitesi, 1997 yılında kurulmuş özel bir üniversitedir. Türkiye’nin başkenti Ankara’da bulunmaktadır. Atılım Üniversitesi uluslararası öğrenciler tarafından ilgi görmektedir. Çoğu bölüm için öğretim dili İngilizcedir. Eğitim programları uluslararası standartlardadır. Atılım Üniversitesi Ankara’da çok tanıtan bir okuldur. Bu okulda öğrenci olmak gerçekten özel bir durumdur. Atılım Üniversitesinin bir önemli özelliği genç ve dinamik hoca kadrosudur. Atılım Üniversitesinde genellikle öğretim görevlileri genç akademisyenlerden oluşur. buda çok avantajlı bir durum olarak söylenebilir. Essay Yazma Merkezi olarak Atılım Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekten gurur duyarız.

Essay yazma, Atılım Üniversitesinde özellikle hazırlık aşamasında olan öğrencilerden istenebilir. Atılım Üniversitesinde essay yazma lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinden de istenmektedir. Essay yazma merkezi olarak yaklaşık 10 senedir essay yazma konusunda Atılım Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Saatler içerisinde 300 kelimelik veya 500 kelimelik essayler hazırlarız.  Essay yazma ücretlerimiz sayfa başı değerlendirilir. Konu başlığı ve teslim tarihi bu ücreti belirler.

Essay yazma fiyati almak için lütfen  “Sipariş Formunu” doldurun.

Sadece essay yazma konusunda değil, Atılım Üniversitesi öğrencileri yazdıkları essayleri kontrol ettirmek için essay-center.net ten yardım alabilirler. Essay Kontrol, değerlendirme ve puanlandırma hizmeti yıllardır essay-center.net tarafından Atılım Üniversitesi öğrencilerine verilmektedir. Essay yazma merkezi olarak sizin essaylerinizi 49 tl karşılığında kontrol ediyoruz. Grup şeklinde gelirseniz indirim yapabiliriz.

Essay Kontrol Ücretleri:

Essay Sayısı Ücret
1 49 TL
5 190 TL
10 390 TL

Not: Her 500 kelime bir essay olarak hesaplanır.

Essay Yazma, Essay Kontrol, Rewrite(Paraphrasing), Benzerlik İndeksi Düşürme(İntihal Oranı Düşürme) ve Editörlük gibi hizmetler almak istiyorsanız “Sipariş Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Essay Center tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

Ayrıca Tez / Makale Editörülük hizmetleri için tezeditoru.com dan yardım alabilirsiniz. Tez Danışmanlık hizmeti Anka Tez Merkezinde verilmektedir. 

İngilizce konusunda güveneceğiniz adres burası!

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb