Essay Yazma Merkezi

Essay Yazma

Sekiz yıldır essay yazıyoruz, her gün yeni tecrübeler edindik. Yeni sorunlar bize yeni şeyler öğretti. Artık essay yazma konusunda kendimize uzmanız diyebiliriz ve ya İngilizce Bizim işimiz  diyebiliriz!

Ama sadece essay yazımı noktasında değil, Essay Center olarak sadece essay yazmıyoruz. Essay yazmak bizim birinci hizmetimiz ama rewrite(rephrasing), editing, proofreading, okuyup yanlışları düzeltme, tez yazma hizmetlerimiz de mevcuttur.

Kimlere Essay Yazıyoruz?

Sadece hazırlık öğrencilerine değil ve ya sadece doktora seviyesinde değil! Essay Center hizmetleri her gruba hitap edebilir. Hazırlık öğrencileri, üniversite lisans öğrencileri, yüksek lisans öğrencileri ve doktora öğrencileri 8 yıllık tecrübeye dayanarak bizimle iletişime geçebilir ve Türkiye’deki en iyi hizmeti alabilir. Bizimle irtibat kurmak bir formu doldurmak kadar kolaydır.

Bu sekiz senede binlerce essay yazdık artık essay yazmak da bizim işimiz diyebiliriz!

Çok hızlıyızdır! Saatler içerisinde 300 kelimelik veya 500 kelimelik paragraflık writing’leri yazarak size geri yollarız. Sadece kaç saat içerisinde!!!

Essay Yazmada Gerekenler

Bazen öğrenciler essay yazma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Kimilerinin yeteneklerinin bunu veya bunun gibi akademik ödevi yapmak için yeterli olmadığını düşünürler. Bazı öğrenciler beceri eksikliğinden dolayı, elbette, öğrencilerin özellikle zor bir essay yazma konusu ile karşılaştıklarında yaşadıkları en yaygın şikayetlerden biridir. Bazı öğrenciler iç veya dış sebeplerden (depresyon, kişisel problemler, hastalıklar, dışsal dikkat dağıtıcı şeyler) essay yazmaları imkansız hale gelir. Essay yazma konusunda bazı öğrenciler yeterince motive olmuyorlar ve o zaman essay yazma çok zor bir iş olarak karşılarına çıkmaktadır.  Zaman konusunda çok önemli, birçok öğrenci yeterli zaman olmadığından essaylerini bize bırakıyor.

Yaratıcı yazı üretme çok zor ve gerçekten bu konuda çok uzman olmak gerekir. Essay Center kadrosu gibi olmak lazım.

Sonuç

Tecrübeli ve uzman kadromuz her zaman size en iyi sonucu vermek için elinden gelenin en iyisini yapar çünkü İngilizce Bizim İşimiz!

Essay yazdırma ve Essay yazma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa Sipariş Formunu doldurmanız yeterlidir.

Essay Kontrol Hizmetleri

Essay Yazma Ücreti 

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb