Essay Yazma : Fatih Üniversitesi

Fatih Üniversitesi öğrencilerine Essay Yazma, Essay Kontrol, Rewrite(Paraphrasing), Benzerlik İndeksi Düşürme(İntihal Oranı Düşürme) ve Editörlük gibi hizmetler sunmaktayız. Essay ve İngilizce konusunda yıllardır tecrübeliyiz ve sunduğumuz hizmetten memnun kalacaksınız.

Bizimle iletişime geçtiğinizde, fiyatlarımızdan şaşıracaksınız ve hizmeti aldığınızda da kalite sizi memnun edecek.  

Kısacası İNGİLİZCE BİZİM İŞİMİZ!

Fatih Üniversitesi, İstanbul’un büyükşehir Büyükçekmece ilçesinde bulunan bir özel üniversitedir. 1996 yılında kurulan üniversite, Temmuz 2016’da Türk hükümeti tarafından kapatıldı ve şu anda İstanbul Üniversitesi’nin bir parçası.

Essay yazma Fatih Üniversitesinde özellikle hazırlık aşamasında olan öğrencilerden istenebilir. Fatih Üniversitesinde essay yazma lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinden de istenmektedir. Essay yazma merkezi olarak yaklaşık 10 senedir essay yazma konusunda Fatih Üniversitesi öğrencilerine hizmet vermekteyiz. Saatler içerisinde 300 kelimelik veya 500 kelimelik essayler hazırlarız.  Essay yazma ücretlerimiz sayfa başı değerlendirilir. Konu başlığı ve teslim tarihi bu ücreti belirler. 

Essay yazma fiyati almak için lütfen  “Sipariş Formunu” doldurun.

Sadece essay yazma konusunda değil, Fatih Üniversitesi öğrencileri yazdıkları essayleri kontrol etirmek için essay-center.net ten yardım alabilirler.  Essay kontrol, değerlendirme ve puanlandırma hizmeti yıllardır essay-center.net tarafından Fatih Üniversitesi öğrencilerine verilmektedir. Essay yazma merkezi olarak sizin essaylerinizi 35 tl karşılığında kontrol ediyoruz. Grup şeklinde gelirseniz indirimde yapabiliriz.

Essay Kontrol Ücretleri

Essay Sayısı Ücret
1 49 TL
5 190 TL
10 390 TL

Not: Her 500 kelime bir essay olarak hesaplanır.

Essay Yazma, Essay Kontrol, Rewrite(Paraphrasing), Benzerlik İndeksi Düşürme(İntihal Oranı Düşürme) ve Editörlük gibi hizmetler almak istiyorsanız “Sipariş Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Essay Center tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb