İngilizce Bizim İşimiz

İngilizce bizim işimiz sloganı ile 8 sene önce yola çıktık. Yaklaşık 8 seneden beri Türkiye’nin en seçkin üniversiteleri için essay’ler yazıyoruz. İngilizce konusunda tecrübeli, uzman ve usta olan kadromuz sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırlar.

Essay Center olarak, 8 senelik tecrübe ile essay, paper, tez  yazıyoruz. Ayrıca intihal oranı düşürme amaçlı rewrite yada rephrasing yapıyoruz.

Essay Center kadrosu Türkiye’nin ve Amerika’nın en iyi okullarından; Bilkent Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Arizona state Üniversitesi ve UCLA gibi okullarda  yüksek lisans ya da doktora yapan akademisyen lerden oluşuyor.

Teslim tarihi yaklaşmış ve zamanı olmayan öğrencilerimize; İngilizce bizim işimiz diyerek saygıdeğer  öğrencilerimize yardım etmeye çalışıyoruz.

Essay Center olarak, hocanızın istediği şekilde ve söylediği özelliklere uygun olarak essay’ler yazıyoruz. Çok hızlı bir şekilde siparişlerinizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Mesela essay’lerinizi gönderdiğiniz gün yazıp size geri gönderiyoruz.

Kısacası : İngilizce Bizim İşimiz!

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb