İNGİLİZCE

 

İngilizce dilinin gücü ve önemi hakkında herkes hemfikir olsa gerek. Bu dil şuan 67 ülkenin resmi dilidir. Yüz milyonlarca insan bu dili günlük yaşamda kullanıyor. Onbinlerce araştırmacı ingilizceyi kullanarak kendi araştırmalarını yayınlıyorlar. İngilizce bugün dünyasında eşsiz bir yere sahıp. Dünya insanlarının birbirleriyle iletişim kurmak için kullandığı tek dil. Bu dili bilmeden ticaret yapılmaz. Bilim dünyasında ingilizce bilmeden bir iş yapamazsınız. 50-60 sene önce bilim dünyasında Almanca kullanılıyordu ama şimdi ingilizce hem ticarette hem bilim dünyasında ve hem sıradan insanlarda olmazsa olmaz.  Essay-center.net olarak bu meseleyi anlayarak ve ingilizcenin önemini anlayarak yaklaşık sekiz senedir öğrencilerimizin ve araştırmacılarımızın hizmetindeyiz.

essay-center.net hizmetleri hakkında

İngilizce yaklaşık 300-400 milyon insanın ana dili ve 600-700 milyon insanın ikinci kullandığı dil.  İngilizce başka dillerde özellikle fransızcadan çok etkilenmiştir. Rakamlara göre ingilizce dilinin 30% fransızca kelimelerden oluşmaktadır. Kalan kelimeler Latince ve Almanca kökenlı kelimelerdir.

Essay-center olarak essay yazma hizmeti, ingilizce metinlerde intihal oranı düşürme hizmeti ve editörlük hizmeti sunmaktayız.

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb