Essay Kontrol

İngilizce bizlerin ana dili değil o yüzden tabi ki İngilizce ile yazı yazdığımız zaman daha dikkatli olmamız lazım. Ama ne kadar dikkat edersek yine de yazılarımızda grammar hataları veya anlam bozukluğu olabilir. Bu sorunların olmaması için uzman biri tarafından kontrol edilmesi gerekir. Essay kontrol bu sitenin en önemli hizmetlerinden biridir.

Essay Kontrol

Essay kontrol, değerlendirme ve puanlandırma konusunda yıllardır faaliyet göstermekteyiz.

Essay Center ile okulda ve derslerde hedeflediğiniz essay puanlarına çok daha hızlı ulaşa bilirsiniz.
Nasıl?
Essayler sadece yazılıp ve teslim etmek için öğrencilere verilmemektedir. En önemli amaç, öğrencinin yanlışlarını ona söylemek ve gelecek essaylerde onların düzeltilmesini beklemektir. Eğer böyle yapılmazsa ayni hatalar gelecekte yazılan essaylerde de tekrar edilir.
Essay Center bu hizmetinde essayleri puanlandırır, gramer kontrolü yapar, kelime ve anlamlı kontrol eder ve sonuçta gereken tavsiye ve düzeltmeleri sunar.

Eğer TOEFL, PTE, IELTS ve proficiency essaylerinizi değerlendirip size geri göndermemizi istiyorsanız “Sipariş Formunu” doldurmanız yeterlidir.

İngilizce Essay yazma, Essay kontrol, Rewrite(Paraphrasing) ve Editörlük gibi hizmetler almak istiyorsanız “Sipariş Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Essay Center tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

Essay Kontrol Örneği

Aşağıda yapılmış bir essay kontrol görülmektedir.

Essay Kontrol Ücretleri

Essay Sayısı Ücret
1 49 TL
5 190 TL
10 390 TL

Not: Her 500 kelime bir essay olarak hesaplanır.

Benzerlik İndeksi Düşürme

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb