Hakkımızda

Essay Center olarak siz saygıdeğer öğrencilerimizin ve araştırmacılarımızın hizmetinizdeyiz. Çok ucuza, çok kaliteli essay yazımları için bize güvenebilirsiniz.

Essay Center olarak, 8 senedir Türkiye’nin birinci sınıf üniversiteleri için essay ve research paper’lar yazıyoruz, hazırlıyoruz. Alanlarında uzman kadromuz Türkiye’nin ve dünyanın en iyi okullarından mezun ve hala oralarda master ve doktora yapan hocalardır.

1- Rewrite 

Bu hizmetimizde İngilizce metni yeniden yazıyoruz. Yazılan metnin kalitesi ve özgünlüğünü garanti ediyoruz. Ücretlendirme kelime sayısına göre yapılır. 

2- Essay Yazma 

Her seviyede essayler yazıyoruz ve ücretlendirme essay seviyesine ve kelime sayısına göre yapılır. 

3- Editörlük 

İngilizce metinde gramer hatalarının olup olmamasını kontrol ediyoruz. Ücretlendirme metnin durumuna ve kelime sayısına göre yapılır. 

 

Essay konusunu, teslim tarihini ve kelime/sayfa sayısını sipariş formu yoluyla veya mail adresimiz yoluyla(tr.essay.center@gmail.com) gönderirseniz, sizinle en yakın zamanda iletişime geçebiliriz.

 

Yasal Uyarı

5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu çerçevesinde bilimsel ve akademik anlamda danışmanlık hizmetinin sunulmasıdır. Resmi olarak çalıştığınız danışmanınızın yetersiz kaldığı noktada talep ettiğiniz bilimsel ve akademik anlamdaki sağlanan hizmet türüdür. Kurumsal kimliğimiz bilim ve akademik etik değerlerin hukuki sürecin dışında hareket etmemektedir. Yapılan işlemler tamamen Fikri ve sanat eserleri kanunu çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç ve çerçevenin dışına kesinlikle çıkılmamaktadır.

 

8 YILLIK ESSAY YAZMA TECRÜBESİ

 

essay-center.net

“İNGİLİZCE BİZİM İŞİMİZ”

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb