Nasıl İngilizce Öğrenilir? Video İzle

Video izle
Evde İngilizce öğrenmenin en iyi yolu, TV izlemek veya video izlemektir.
Simpson Ailesi
İngilizce çizgi filmine hızlıca bakın. Belki Simpson ailesi çizgi filmini biliyorsundur. Bu komedi animasyonu tüm dünyada ünlü ve izleyicilerini gergin bir Amerikan ailesinin iniş ve çıkışlarıyla bir araya getiriyor. Bu animasyon, okul, iş ve sosyal yaşam gibi günlük yaşamın farklı yönleriyle ilgilendiği için kültür açısından eğlenceli ve önemlidir. Program ayrıca popüler kelimeler ve iyi bir kültürel kaynak olarak benzersizdir. Hikayenin ana rolü, yerel bir nükleer santralde çalışan beceriksiz ve eğlenceli bir müfettiş olan Homer Simpson. Eşi Marj ve üç çocukları da programın ana rolleridir. Bu animasyonda daha birçok karakter var.

Size çekici gelen içeriği bulun
İngilizce olarak eğitim videolarından röportajlara ve çevrimiçi dünyadaki videolara kadar pek çok içerik var, bunlardan herhangi biri, özellikle ilgileniyorsanız, İngilizce öğreticisi olarak hareket edebilir. Örneğin, teknolojiyle ilgilendiğinizi hayal edin, bu alanda saatlerce video bulabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük yararı, video alanıyla ilgilendiğiniz ve bu konuya iyi aşina olduğunuzdan, bu nedenle görmekten yorulmamanız ve konuyla ilk tanışmanız, kelime ve kombinasyonları hızlı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Daha sonra tüm konuyu kontrol edin ve anlayın.

«FluentU»
İngilizce öğrenmek için başka video kaynakları arıyorsanız, FluentU’yu da deneyin. Bu site, müzik klipleri, TV şovları, “Açlık Oyunları” fragmanı, ilham verici haberler ve konferanslar gibi gerçek dünya kaynaklarından gelen geniş bir İngilizce video koleksiyonuna sahiptir.

Bu videolar herkes için İngilizce öğrenmenin tek kaynağı olabilir. Öğrenme tarzınıza, seviyenize ve ilgi alanlarınıza uygun videoları seçin; daha sonra bu site size daha fazla video sunacak!

Hangi videoların İngilizce öğrenmenize yardımcı olduğunu bilmek harika. Ek olarak, FluentU size İngilizce öğrenmenize yardımcı olacak birçok başka öğrenme aracı sunar. Bu araçlar, gramer ve kelime bilginizi geliştirmek için bulmacalar, flash kartlar, kelime listeleri ve daha fazlasını içerir.

İngilizce Essay yazma, Essay kontrol, Rewrite(Paraghrasing) ve Editörlük gibi hizmetler almak istiyorsanız “Sipariş Formunu” doldurup bize iletmeniz takdirde Essay Center tarafından,  size 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

Essay Yazma Merkezi

Sipariş Ver
0538 037 0899
essaycenter@yandex.com

Essay-Center© 2019. Tüm Hakları Saklıdır.

Designed By Sitralweb